*ייעוץ וליווי

בשני העשורים האחרונים אני עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם משקיעים מובילים, מייסדים, מנכ"לים, שותפים-מנהלים בקרנות הון סיכון וצוותי הנהלה ומנהלים בכירים ברחבי העולם. אני מכנה אותם HIP – High Impact Professionals: אנשים בעלי מרחב השפעה גדול, בין אם בתחום עיסוקם הספציפי ובין אם בעולם באופן כללי.

אני נמצאת לצידם ומלווה אותם במסעם, החל בצמתים משמעותיים של צמיחה, קיפאון, הטלת ספק, משברים, חסמים, שחיקה או "סתם" חוסר ניצוץ ויצירתיות (שבדרך כלל מתבררים כלא "סתם" בכלל) – אל עבר קפיצת הצמיחה הבאה שלהם. אני קוראת לתהליך הטרנספורמציה הזה מעבר ממיינדסט הישרדותי למיינדסט של צמיחה. מפתיע לגלות כמה, ועד כמה, עשויים אנשים מצליחים לעבור את חייהם בדפוס חשיבה הישרדותי לחלוטין; לתפקד באופן מצטיין, להתמודד עם אתגר ועוד אתגר – אבל בלי באמת… לחיות. לפחות לא חיים שירגישו להם חיים מלאים, מלאי חיות, משמעות, כאלה בהם הם עצמם חיים, מתנהלים ומרגישים כפי שהיו רוצים – ויכולים – להיות. 

השינוי התודעתי הזה הוא המומחיות שלי. נסיוני לימד אותי  שהשינוי הזה בדיוק הוא שמאפשר את קפיצת הצמיחה אל עבר הצעד הבא, השלב או הפרק הבא. הצעד שיהיה מעשי וקונקרטי ולצד זאת יכלול גם תחושה עמוקה של משמעות וסיפוק, של שחרור, יצירתיות וצמיחה בכל היבטי החיים: מקצועי, עסקי, צוותי ואישי.

*ייעוץ

בשני העשורים האחרונים אני עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם משקיעים מובילים, מייסדים, מנכ"לים, שותפים-מנהלים בקרנות הון סיכון וצוותי הנהלה ומנהלים בכירים ברחבי העולם. אני מכנה אותם HIP – High Impact  Professionals, אנשים בעלי מרחב השפעה גדול, שהם מלאי השפעה, בין אם בתחום עיסוקים ובין אם בעולם.

אני נמצאת לצידם ומלווה אותם במסעם, החל בצמתים משמעותיים של צמיחה, קיפאון, הטלת ספק, משברים, חסמים, שחיקה או "סתם" חוסר ניצוץ ויצירתיות (שבדרך כלל מתבררים כלא "סתם" בכלל) – אל עבר קפיצת הצמיחה הבאה שלהם. אני רואה בזה טרנספורמציה מדפוס חשיבה הישרדותי לדפוס חשיבה של צמיחה. באופן מפתיע, כל כך הרבה אנשים מצליחים עוברים את החיים בדפוס חשיבה הישרדותי לחלוטין; הם מתפקדים, מתמודדים, אבל הם לא באמת… חיים. לא חיים את חייהם במלואם ובאופן שבו הם יכולים לחיות אותם.

השינוי התודעתי הזה הוא המומחיות שלי. למדתי, מניסיוני האישי, שהשינוי הזה, הוא שמאפשר את קפיצת הצמיחה הבאה אל עבר הצעד הבא, השלב או הפרק הבא. אלו שיהיו מעשיים וקונקרטיים ויכללו גם תחושה עמוקה של משמעות וסיפוק, שחרור, יצירתיות וצמיחה בכל היבטי החיים: מקצועי, עסקי, צוותי ואישי.

*למי

ליזמים ויזמיות מכל הסוגים.
למשקיעים ומנהלים בכירים בעלי ובעלות אופי יזמי.

מה אומרים עלי יזמים ומנהלים שהתייעצו עמי:

עידו שדה מן, יזם

"לירז מאפשרת לעומד מולה להתייעץ בצורה חשופה, להעמיס עליה את משא הניהול, ולקבל ממנה מבט אובייקטיבי על התמונה. היא משמשת תיבת תהודה שמאפשרת למנהל או ליזם לפתח רעיונות יחד איתה באופן יצירתי ואפקטיבי.״

ענת סבר, יזמת ומנכ"לית משותפת,
EngageYa.co

"לירז היא אשת מקצוע מעמיקה וסופר-אינטליגנטית שמתבוננת ומנתחת באופן מקצועי, מדויק ואפקטיבי, שמתייחסת לתהליך הליווי באופן אישי ונותנת תחושת שותפות אמיתית לתהליך. יש בה את היכולת לעשות zoom-in לתוך המיקרו, ובאותה עת גם zoom-out לתמונה הכוללת יותר.”

*מה

אני מביאה איתי את כל מה שאספתי לאורך כל הדרך:

  • שני עשורים של ניסיון מעשי, עשיר וייחודי, עם HIP מובילים בכל רחבי העולם.
  • עשרות שנות ניסיון של לקוחותיי (אשר כנראה מצטברות למאות שנים עד היום) – משקיעים ומייסדים מובילים בכל רחבי העולם, במאות רבות של מצבים וצמתים.
  • היכרות מעמיקה עם כל ההיבטים המשמעותיים של העולם העסקי ובפרט (אך לא רק) טכנולוגיה, חדשנות, השקעות, יזמות.
  • כלים ומתודולוגיות – מעשיים, מחקריים וחווייתיים – המותאמים במיוחד ל-HIP – פותחו במהלך שני עשורים של איסוף ידע בשילוב מחקר מעשי, איסוף, ניסוי ושיפור. כולם נוסו ונבחנו, בהתבסס על פיתוח מנהלים, כלכלה התנהגותית, נוירוביולוגיה, דרך פסיכולוגיה מעשית ואקזיסטנציאלית, דפוסי תקשורת והיקשרות, פרקטיקות ועקרונות בודהיסטיים ושיטות לשחרור יצירתיות המשמשות אמנים בעבודתם.

*איך

אני לא מכינה שקפים או דו"חות, ולא עושה את העבודה עבור הלקוח. אני גם לא מאמינה שיש תמיד מודל מקצועי "נכון" אחד שהוא ודאי, מדעי ובלתי משתנה. המטרה שלי היא לתת לכל לקוח את הידע והכלים שיאפשרו לו להיות יזם טוב יותר, משקיע טוב יותר, מנהל טוב יותר. גם בסיטואציות אחרות או זמנים אחרים. וגם בלעדי.

אני מבטיחה להעמיד לרשותכם את כל הידע, הניסיון והכלים שצברתי לאורך השנים – באקדמיה, בייעוץ והנחייה ליזמים, משקיעים ומנהלים, בליווי חברות וסטרטאפים לאורך מחזורי חיים שלמים; בניהול ובעסקים, בתהליכי התפתחות אישית, בחשיבה יצירתית ובתהליכי יצירה. אפילו בגלישה, אם נצטרך.

אני מבטיחה לשאול את השאלות הנכונות והמדויקות שיעזרו לכם להבין, לנתח ולהחליט. שאלות מכמה פרספקטיבות במקביל: תיאורטית-אקדמית, עסקית-פרקטית, יצירתית, ואישית.

אני מבטיחה לכם גם הפסקה קבועה לנשימה, התאווררות, איסוף המחשבות. אני מבטיחה שתצאו עם יותר שקט פנימי ובטחון, שתתחברו יותר למה שאתם עושים ולסיבה שבגללה אתם עושים את זה. שהרעשים, או לפחות חלקם, יתפוגגו ותדעו יותר במה נכון בעיניכם להתמקד. שתדעו יותר לאן אתם הולכים, ולמה.

מצדכם, תצטרכו להבטיח לפנות את הזמן – ולבוא עם הסקרנות הטבעית שלכם.

זה הכל.