*ריטריט XPAND

ליזמים, משקיעים, אנשי עסקים ומנהלים בכירים יש נטייה לדחוף את עצמם לקצה, להקדיש אינסוף זמן ומשאבים לאחרים ולחברות שהם מנהלים, אך מעט מאד זמן לעצמם. אם כך גם את/אתה, או אם פשוט בוער בך רצון תמידי לצמוח ולהתפתח, מקצועית ואישית – ריטריט אקספנד הוא המקום המושלם לעשות בדיוק את זה.

* מה

האם את.ה רוצה לצמוח כאדם, כיזם, כבן/בת זוג?

XPAND הוא ריטריט שנבנה במיוחד ליזמים, משקיעים, אנשי עסקים ומנהלים בכירים (גברים ונשים). אנשים בעלי אופי יזמי ורקורד של עשייה, שהם גם חדים, סקרנים, פתוחים, הרפתקנים והגיעו לשלב שבו הם נכונים לבחון באופן יצירתי את מסעם האישי והעסקי ואת השאלות והאתגרים העומדים בפניהם.
ריטריט XPAND יאפשר לך להרהר בהיבטי הליבה המשמעותיים של חייך, אותם היבטים שהם כה קריטיים – אך לרוב נקברים תחת משימות היומיום הבוערות, ויחד איתם – היצירתיות, החופש, תחושת המשמעות.  התהליך ב-XPAND בנוי באופן שמעניק לך הפסקה מהמירוץ ומאפשר לך להתחבר לעצמך מחדש בעיניים רעננות, במטרה לחקור ולבחון נושא ממוקד, מקצועי או אישי, או מגוון רחב של נושאים, דרך סט רחב של עדשות וכלים חדשים ויצירתיים, תהליך מובנה ומתודולוגיות מוכחות. 

למידע נוסף, משובי משתתפים מהארץ ומהעולם, ותאריכי פתיחה של הריטריטים הבאים:    

_G7A5789 (3)

* איפה ומתי

הריטריטים מתקיימים בישראל ובחו"ל, במהלך סוף שבוע שלם, כ 3-4 פעמים בשנה בלבד. כמו כן, בהתראה מספקת, קיימת אפשרות להזמנת ריטריט פנים-ארגוני מותאם אישית בישראל או בחו"ל.

להרשמה לריטריט ולקבלת מידע נוסף יש להגיש מועמדות. בשל אופייה האינטימי של הסדנה, המקום המוגבל ומספר המועדים המצומצם – לא כל המעוניינים יוכלו להצטרף, אך תשובה מובטחת לכל הפונים.

מוזמנים ליצור קשר, להתעניין ולשאול שאלות.

* למה

ההחלטה שלי להתחיל את XPAND נולדה לאחר לא מעט שנים של לימוד וליווי אינטנסיביים ליזמים, מנהלים ומשקיעים בישראל ובעולם. כמעט תמיד הגיע השלב בו הרגשתי שהדבר הנכון להם יהיה סוף שבוע מרוכז ומודרך שיאפשר להם להתנתק על מנת להתחבר – לאתגרים, להזדמנויות, לפתרונות, למניעים, למטרה שלהם, ולעצמם.

הניסיון האישי שלי – מעל 14 שנה שבהן עברתי סופי שבוע של סדנאות ותהליכי למידה רבים ומגוונים ברחבי העולם – לימד אותי שיכולה להיות בכך תועלת רבה: למדתי לדוקטורט במנהל עסקים עם שניים ממובילי החוקרים בעולם בכלכלה התנהגותית, ובמקביל למדתי במשך מעל עשור מיינדפולנס, כולל תקופות של שהות, למידה ותרגול עם מורים ונזירים במנזרים ומרכזים ברחבי העולם, ולמדתי והשתתפתי בסדנאות לפיתוח יצירתיות ברחבי העולם, עם מורים מיפן, איטליה, יוון, שווייץ ועוד. השילוב של כל אלה אפשר לי לחשוב, להחליט ולפעול באופן צלול, ממוקד, יצירתי וחופשי יותר. אבל בכל מסעותיי וחיפושיי, מעולם לא מצאתי סדנה – לא עבור עצמי ולא עבור האנשים שאני מלווה – שתשלב את כל העולמות יחד: ניהול והבנה עסקית, יצירתיות, התפתחות אישית ואיזון.

לבסוף החלטתי לאגד לכדי סוף שבוע אחד מרוכז את כל הכלים, התרגילים, השיטות והניסיון שרכשתי, למדתי ופיתחתי במהלך שנות ההוראה, לימוד, ליווי, הנחיה וייעוץ ליזמים, מנהלים ומשקיעים. כך נולד ריטריט XPAND .