*לקוחות לדוגמא

*משובים על הרצאות וסדנאות

דנה פרידמן

ראש אגף דיגיטל וביג דאטה, בנק לאומי

"לירז היקרה
תודה על השתתפותך ביום עיון ביג דאטה בלאומי.
ההרצאה שלך היתה מרתקת וסוחפת. לקחת אותנו לכיוונים של יציאה מהקופסא עם קישור מוחשי לעולמנו היומיומי.
על מנת להמחיש זאת ריכזנו כמה רשמים ופידבקים שקיבלנו מהמשתתפים:
"ההרצאה של לירז נתנה חומר למחשבה לחשיבה מחוץ לקופסה"
"היה מרתק לשמוע את ההרצאה של ד"ר לסרי"
"ההרצאה של לירז היתה מעולה!"
"…היה מעניין, פותח ראש וחדשני"

איתן רייסל

משקיע ובעל קרן ההון סיכון vgames

"החיים שלנו עמוסים וחסרי שקט, ועצם העובדה שהצלחנו, לסוף שבוע אחד להתנתק, להתמקד, להירגע ולחשוב הייתה מדהימה.

ריטריט המנהלים XPAND מספק הפוגה מושלמת המאפשרת לאתגר את עצמך בסוגיות מקצועיות ואישיות שאנו נמנעים מלעסוק בהן ביום-יום. חשוב מכל, היה זה מסע מודרך יקר ערך עבורי ואל תוך עצמי.

הריטריט הוא בעל ערך רב עבור אלו מאיתנו שצלחתם כבר מלאה, המחפשים סביבה ללא הסחות וללא שיפוטיות, המאפשרת לחיצוני ולפנימי להתחבר, להסתנכרן ולהעצים זה את זה.

‎לירז היא מלאת לב, מבריקה, ויש לה את היכולת לאתגר אותך בחדות, ובו-זמנית להיות נעימה, נגישה ועם חיוך רחב. זו זכות ללמוד ולחקור איתה וממנה. למעשה, היא בפני עצמה מהווה סיבה מספיק טובה לצאת למסע הזה."

יפעת גולדמן

סמנכ"לית שיווק, דומינוס

"עבורי זו הייתה חוויה אישית מלאת עוצמה – יציאה למסע עם עצמך שמתחיל בריטריט ונמשך לתוך חיי היום-יום. הופתעתי מהעוצמה של התרגילים השונים ומההנאה בעשיית משהו כמעט-ילדי, לעצמי. עצם המפגש עם האנשים המעניינים המשתתפים בריטריט, הוא סיבה בפני עצמה להצטרף.

ד"ר לירז לסרי היא אישה מאוד חכמה עם ידע רב. יש לה קסם מיוחד, והיא מצליחה להעביר אותו אל המשתתפים ולגעת בכל אחד ואחת מהם. הגעתי בעקבות המלצה חמה ממכר קרוב שהשתתף בסדנה, משקיע ובעל קרן הון סיכון, ואני שמחה להעביר את ההמלצה הלאה. זו חוויה מדהימה שכל אחד שרוצה להעניק לעצמו משהו טוב ובעל ערך צריך לקחת לעצמו."

הרשות לפיתוח הגליל

כנס היין הישראלי

"ההרצאה עברה בהצלחה גדולה ומעל המצופה.
ההכנה המוקדמת, התפירה על פי צרכי הכנס והיכולת לעמוד ולסחוף את הקהל הורגשה בכל מילה שנאמרה.
ד"ר לסרי 'עשתה' לנו את הכנס."

גיל פרץ

 יו"ר המרכז לאימונים בעסקים

"לירז בעלת יכולת יוצאת דופן להביט ממעוף הציפור על טרנדים, לנתח אותם, לבנות מודל שמסביר את התהליך בו הם נוצרים ומתפשטים, ולהגיש את התובנות הללו באופן מקצועי, ברור ופשוט. לירז יודעת להתאים היטב את תכני ההרצאות שלה ואת פורמט הפרזנטציה לקהל גדול או למפגש מנהלים אינטימי, ולבנות סדנאות שיתאימו לאופי וצרכי המשתתפים. התוצאה – קהל שנהנה מפרזנטציה מקצועית, שנונה ומהנה, שיכול לקבל החלטות מקצועיות טובות בהרבה, בזכות הידע מבוסס המחקר – והפרקטי – שנחשף אליו"

Sally Katz

EMEA CFA Time Zone Lead Microsoft

We had the pleasure of Dr Lasry joining us for our Time Zone Summit in Budapest, Hungary, where she delivered and engaging and insightful workshop on Storytelling to our collection of 60 delefates from all over Euorope, Middle East and Africa (and a few from even further afield). This session was delivered authoritatively, yet hunorously – it's clear that she is an expert in her field and those specialist skills were well recieved by our audience.

Dr Lasry highlighted the importance of Storytelling in landing a message, engagin a listener, and maintaining interest for the benefit of creating and building lasting relationships. This is so vital in buisness, where the strongest relationships are those built personal connection – smothing which Storytelling helps to trigger and formulate. Thanks to Dr Lasry's international experience working with senior leadership of global organizations, this session resonate wll with all our audinece members, irrespective of nationaliry or background.

Firstly, our teams listened attentively to Dr Lasry's powerful examples of how to use Storytelling to land a message, using the 6 componenets which need to be present to succeed, and the worked through demonstrating real-world buisness scenarios by using the Storytelling method. This got active participation and passionate delivery from our delegates, and enabled us to better articulate the work that we do for even greater impat, and greater success!

After ths summit, our attendees were asked for their top 3 highlights, and almost universally, Dr Lasry's session was called out there, proving it to be memorable, valuable and a huge asset in helping us tell the story of our buisness.

מלי סהר-שדה

מחלקת הכספים, אינטל

"תודה רבה על ההרצאה המרתקת  שהעברת ביום עיון לארגון הכספים בחברת אינטל. ההרצאה הייתה מעשירה, מעוררת מחשבה, זורמת ומקצועית מאוד. אוסף הדוגמאות המשעשעות ויוצאות הדופן שבחרת להביא בהרצאה תרמו גם הם להנאה מרובה מההרצאה"

 

סדריק נוטץ

מנכ"ל ומייסד, Float, שוודיה

"כיזם, אתה משקיע כמעט את כל זמנך בחשיבה ובבניית העסק שלך, וכתוצאה מכך אתה גם מחובר מאוד לעסק שלך. עם זאת, יש מחיר לחיבור החזק הזה והוא אובדן הקשר עם עצמך. הסדנה של לירז ותום חיונית ליזמים כדי לחזור לאיזון בין העצמי לבין העבודה. אתם תצאו עם הרגשה טובה ואנרגטית. אני ממליץ בחום על הסדנה הזו."

אפרת נויירמן

מובילת חדשנות, Motorola Solutions – R&D Center

"ד"ר לירז לסרי העבירה אצלנו סדנת STORY TELLING למהנדסי הפיתוח. הסדנה היתה נהדרת ושילבה ידע אקדמי, דוגמאות מעשיות והרבה הומור. המפגש עורר עניין רב בקרב המהנדסים ועזר להם לצאת מהקופסה ולהבין איך לבנות סיפור ואיך להציג רעיון הנדסי בצורה המיטבית. המפגש שם את הדגשים על הנקודות החשובות ולאחר הסדנה היה ניכר שינוי גדול בצורת ההצגה. נשמח לשתף פעולה גם בעתיד"

חגית מץ

סגנית מנהל מחלקת דרמטולוגיה, איכילוב, המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי

"באחד מימי חמישי אחה"צ התכנסנו רופאי עור מחלקת עור איכילוב לסדנה מרתקת בנושא תקשורת בעידן המודרני. ברצוני להודות ללירז על החויה המרתקת שעברנו במשך 3 שעות.
גם הספקנים שבינינו (ורופאים בהחלט יכולים להיות כאלו…) יצאו בתחושה של רווח. שאלנו שאלות, העלינו תהיות וקיבלנו כלים מעשיים, וכל זאת תוך כדי שמיעת סיפורים מרתקים מתובלים בהומור.
3 שעות שחלפו מבלי שנרגיש, תודה על ערב קסום!"

נחמה רונן

יו"ר תאגיד המיחזור אל"ה

"אני רוצה להודות על הרצאה מרתקת ותובנות מקוריות, שפרסת בפנינו. אנחנו נמצאים בעיצומה של מהפכה התנהגותית בכל הקשור למיחזור והגענו לתוצאות מדהימות גם בהשוואה לעולם. יחד עם זאת, הרגשנו שאנחנו צריכים מישהו שיעשה לנו סדר בראש, לגבי כיווני חשיבה חדשים ובעיקר להבין את הטרנדים החדשים.
עשית זאת ובגדול."

 

אלחנן רוזנהיים

מנכ"ל, פרופימקס בע"מ

ללירז היקרה,

ברצוני להודות לך על השתתפותך בכנס 0.2 Estate Real של פרופימקס שהתקיים ביום שישי, 4 בינואר 2019. כמי שכבר נחשף להרצאתך, ראיתי שוב את האיכויות שבהרצאה, לצד היכולות הגבוהות שלך כמרצה, ובעיקר – את מידת העניין שההרצאה מייצרת אצל הקהל שישב מרותק והאזין בשקיקה לכל מילה.

עם סיום ההרצאה, קיבלנו תגובות מעולות, וגם במשובים ממשתתפי הכנס דורגה ההרצאה גבוה מאוד. אני מודה לך מאוד על שהשתתפת בכנס, ואין לי ספק שנשוב לשתף פעולה גם בעתיד.

בהערכה רבה, אלחנן רוזנהיים

 

יעקב קוינט

מחלקת הכספים, אינטל

ברצוני להודות לך על השתתפותך בכנס השנתי של רשות החברות הממשלתיות בסימן חדשנות בחברות הממשלתיות.

רשות החברות הממשלתיות פועלת מול החברות לגיבוש תפיסת חדשנות סדורה באמצעות יצירת מנגנונים התומכים ביוזמות חדשניות המגיעות הן מתוך האגון (חדשנות פנימית) והן מחוצה לו (חדשנות חיצונית).

הכנס שבו השתתפת, היה נדבך נוסף במגוון רחב של פעולות שנוקטת הרשות לקידום נושא החדשנות בחברות הממשלתיות. בכנס השתתפו מנכ"לים, יו"רים ודירקטורים של החברות הממשלתיות, גורמים בממשלה ומחוצה לה. מתגובות ראשונות של המשתתפים עולה כי התכנים שהועברו בכנס היו מועילים, רלבנטיים ושימושיים להתנעת הליכי חדשנות בחברות.

ברצוני להודות לך מקרב לב על ההירתמות לסיוע בהשגת מטרה זו, בהרצאתך בנושא "יצירה והפצת חדשנות בעידן החדש".

הרצאתך היתה מעניינת, מעוררת השראה ונתנה למשתתפי הכנס נקודת מבט חשובה.

ד"ר שרון חפץ

עוזר יו"ר הדירקטוריון, בנק הפועלים

"הזמנתי את ד"ר לירז לסרי להרצות בפני דירקטוריון בנק הפועלים על התהליך החשוב והמסקרן של התפשטות טרנדים ברשתות חברתיות ודיגיטליות, תהליך עקרוני במיוחד עבור המערכת הבנקאית ובנק הפועלים בפרט כבנק המוביל בתחום הבנקאות הדיגיטלית. ההרצאה היתה סוחפת ומעוררת מחשבה, והשתלבה היטב בדיוני התכנון האסטרטגי של דירקטוריון הבנק.”

גבי טייטל

סמנכ"ל, ממונה על המערך לבנקאות קמעונאית, בנק מסד

"לירז שמשה כמנהלת האקדמית של תכנית ניהול עסקי בכיר עבור פיתוח קבוצת מנהלים בבנק מסד והעבירה לנו מספר הרצאות בתחום השיווק. לירז עשתה זאת בצורה מקצועית, נעימה, מעניינת ובעיקר הצליחה להבין מהם הצרכים של הקבוצה ולענות עליהם במלואם. ההרצאות שהעבירה זכו לשבחים רבים מצד המשתתפים."

אפרת גרטש

מנהלת פיתוח ארגוני גלובאלי, חברת "הזרע"

"רצינו להודות לך (בשמי ובשם משתתפי הסדנא) על מפגש מרתק בנושא מיתוג (באופן כללי ובפרט בחברות B2B). חברתנו עוברת בימים אלה תהליך של מיתוג מחדש, וכצפוי התהליך מורכב ומעורר שאלות רבות. הצלחת במפגש לעורר עניין רב בקרב המשתתפים (מנכ"ל החברה ומנהלים בכירים במכירות ובשיווק, מישראל ומחו"ל) ובעיקר להבהיר ולמקד את הנקודות החשובות עליהן יש לשים את הדגש. הסדנא הועברה בצורה מרתקת, בשילוב הומור וסיפורים מהשטח. שוב תודה, נשמח לשתף פעולה גם בעתיד"

מיה קורן

מנהלת משאבי אנוש, ורועי מינקוב, מנהל, חברת Tasc Stretegic Consulting

"זכינו לפגוש את ד"ר לירז לסרי כחלק מקורס מנהלים בחברתנו במסגרת סדנה שהעבירה בנושא זיהוי, יצירת וחיזוי טרנדים.
הציפיות המרכזיות שלנו ממרצים הנן ליכולת לגבש תוכן שאינו "הרצאות מדף" אלא tailor made ומותאם לאופי ולצרכים הייחודיים שלנו וחיבור לפרקטיקה העסקית ללא הותרת הנושא ברמה ה"אקדמית" שלו. כבר בתהליך המשותף שלנו ושל לירז לגיבוש התכנים לסדנה, לירז הפגינה קואופרטיביות ופתיחות מחשבתית לצד יכולת לזהות בצורה חדה ומהירה את הצרכים שלנו ו"להוביל" אותנו לכיוונים הרלוונטיים ביותר.
הסדנה עצמה הייתה מוצלחת מאוד וחשנו כי ניתן חומר רב למחשבה לצד כלים אופרטיביים. רמת ההוראה הייתה גבוהה מאוד, כאשר לירז השכילה להעביר את הסדנה במקצועיות רבה ובצורה אינטליגנטית וסוחפת, ולייצר דיאלוג וחשיבה משותפת עם המשתתפים אשר מצאו לנכון לציין לטובה את הסדנה.“

*משובים על ייעוץ וליווי

פרופ' דן אריאלי

חוקר כלכלה התנהגותית

"אני מכיר את לירז עוד מימיה כסטודנטית לדוקטורט. שימשתי כמנחה שלה בדוקטורט ומאז אנו בקשר רציף. אני מעריך עד מאד את היצירתיות שלה, את התשוקה האדירה שלה לכל מה שהיא עושה – בין אם זה להרצות, לייעץ ליזמים ולמנהלים, לגלוש או לצייר – ואת היכולת שלה לגרום לדברים לקרות ולהביאם לידי ביצוע מעשי.
לירז הוכיחה את עצמה כיצירתית ויסודית בכל משימה שלקחה על עצמה, גם בכך ששאלה את השאלות הרלוונטיות ביותר וגם בכך שמצאה את הפתרונות המדויקים ביותר. יש לה את היכולת להסתכל על הדברים המסובכים ביותר בעיניים רעננות, יכולת שהיא חלק מיכולתה הרחבה יותר לפשט גם את המורכבות שבבעיות.
לירז מוצאת השראה בכל דבר שהיא עושה, ומפיצה את ההשראה הזו לכל הסובבים אותה. אני עוקב אחרי דרכה מאז סיום הדוקטורט שלה, ורואה כיצד היא מביאה עמה רקע וניסיון ייחודיים, עשירים ומפתיעים היכולים להיטיב ולהועיל לכל אלו שמתייעצים איתה".

מוטי פאר

מנכ"ל משותף בלונד 2.0

“מאז 2014 זכיתי לעבוד עם לירז מספר פעמים עם כמה וכמה חברות, יזמים ומשקיעים שאותם ליוותה באופן שוטף כיועצת צמודה. היזמים והחברות ששכרו את שירותיה זכו
לייעוץ – הן מיתוגי ושיווקי והן אישי – ברמה הגבוהה ביותר שיש. לירז היא מקצועית, שירותית ומתמסרת לכל פרויקט מכל הלב ללא פשרות. אני ממליץ עליה בכל פה לכל יזם ותיק שמחפש להרחיב אופקים ולהביא ניסיון וידע אקדמי ומקצועי לחברה שלו, ולכל יזם מתחיל שירוויח ניסיון עצום, היכרות עם התעשייה וידע נרחב.”

מוטי פאר הוא מנכ"ל משותף של בלונד 2.0, סוכנות יחסי ציבור בין-לאומית מובילה ו
זוכת פרסים

עמי בן דוד

יזם everything.me ו- TL;DR, שותף ויזם קרן ההשקעות Spice VC

״מהעבודה עם לירז הפקתי חשיבה אסטרטגית שיווקית מגובה 30 אלף רגל – מה אנחנו עושים, איך זה מתחבר, מי אנחנו, איך תופסים אותנו, איך העולם תופס אותנו. זה עזר לי להביא אותי ואת הצוות שלי אל המקסימום, וסיפק לי זווית ראיה מבחוץ, עם תובנות, פידבק ורעיונות.
כל מי שעוסק ביזמות יודע שיזמים נמצאים כל הזמן בסד מטורף של סטרס, נעים על הספקטרום שבין תחושת אסון מוחלט לתקווה אינסופית, וכל מה שביניהם. אני מאמין שכדי לחשוב נכון – כל יזם צריך למצוא את האדם בצד השני שמאפשר לו לחשוב ולפעול ממקום חיובי, פתוח, נקי ויצירתי. כל מי שעוסק ביזמות או חדשנות, משני הצדדים, ירוויח מעבודה עם לירז. יזמים שעוסקים בחדשנות, יזם בתוך ארגון שכולו חדשנות או מחלקה שעושה חדשנות בתוך ארגון רגיל. וגם קרנות שעובדות עם סטארט-אפים ומנסות לתת להם כלים".
למה לעבוד עם לירז?
"אם נמצאים בנקודה בתהליך שבה צריכים לגבש את החדשנות והאסטרטגיה השיווקית סביב החדשנות, כדאי לעבוד איתה. לירז יכולה לעזור בתהליך ברמות שאינן פרופורציונאליות לעלות. אלה החלטות ששנים ומיליוני דולרים רוכבים עליהן, ולכן זה תהליך ששווה לעשות עם מישהי מבחוץ, שמאפשרת לו לקרות בעוצמה ובכל הכוח".

עמי בן דוד הוא יזם סדרתי מוערך שייסד והוביל סטארט-אפים בתחומים שונים. הידוע מביניהם הוא everything.me. כיום הוא שותף פעיל ויזם ב-Spice VC, קרן השקעות ששואפת לחולל מהפכה בהשקעות בהון נזיל ומבוססת על בלוקצ'יין.

עידו שדה

יזם ונשיא SAGA Foundation 

" תפקיד היזם הוא תפקיד בודד. לירז מאפשרת לעומד מולה להתייעץ בצורה חשופה, להעמיס עליה את משא הניהול, ולקבל ממנה מבט אובייקטיבי על התמונה. כמי שמוביל ארגון, הפקתי ערך רב מהיכולת לקבל פידבק ממישהי שמכירה היטב את עולם התוכן, אך בכל זאת מגיעה מבחוץ. היא מאד אינטלגנטית והיא תלמד במהירות מרשימה את הסביבה שאתה נמצא בה. אם תשקיע בה מעט זמן – תמצא שמאד מהר היא תוכל לשקף לך דברים שאף אחד בארגון שלך לא יוכל לשקף לך, בכל הרמות.
היא משמשת גם תיבת תהודה שמאפשרת למנהל או ליזם לפתח רעיונות יחד, תוך כדי שיחה. לפעמים יש רעיון שמגיע מתוכך – אבל אתה זקוק לשיחה האינטליגנטית, לאתגר, על מנת להוציא אותו החוצה, לדייק אותו ולברוא אותו. לירז יודעת לשאול את השאלות הנכונות ולייצר דיאלוג חשיבה מאד אפקטיבי.
"מעבר לייעוץ, היא ניחנה באינטליגנציה רגשית גבוהה, ויודעת להתייחס לדברים שלגמרי חורגים משיווק ומיתוג, כמו ניהול עובדים, משקיעים ואתגרים אישיים הנוגעים להתנהלותו של יזם מול הסובבים אותו ומול עצמו. היא יודעת מתי להתעקש ומתי לשחרר – ויודעת ליצור אמון עמוק ויציב המאפשר ליזם לעצור ולהקשיב לה במקרים בהם היא בוחרת להתעקש. העבודה איתה היא תהליך. תהליך עומק משמעותי – ומשתלם".
למי היית ממליץ להיעזר בשירותיה של לירז?
"לאנשים שנמצאים בתהליך של חשיבה. למי שרוצה מיתוג אסטרטגי ולא פרפורמנס מרקטינג. אני לא מסתכל יותר על שיווק כעל דבר בזוי, וזה בזכותה. כיום אני תופס שיווק כאקט חיובי ואמיתי של העברת מסר, של להיות מובן – לא של מניפולציה.
"לפני שהיה לנו בכלל מוצר בחברה הנוכחית, לירז העבירה לנו סדנת מיתוג, אבל זו לא היתה סדנת מיתוג רגילה. סדנת המיתוג של לירז היא למעשה תהליך של אינטגריטי שתמיד נכון לעשות אותו, תהליך של לברר מי אתה. מה המהות שלך. מהם הערכים שלך, של החברה. העבודה איתה מתאימה לאנשים שמוכנים לבחון מחדש את הפרדיגמה שהם חיים בה, לאנשים שיש להם עומק אסטרטגי להשקיע, שלא מחפשים תוצאה שטחית מחר בבוקר, ליזמים שחשים בדידות ניהולית – ולכל מנכ"ל חושב".

עידו שדה הוא יזם ומנכ"ל סדרתי, נשיא ומייסד קרן סאגה, חברה חדשה ומרגשת בהובלתו, שתשנה את האופן בו כולנו מתנהלים עם כסף. עידו  הוא שותף לשעבר בקרן הון סיכון, מוסיקאי ופילוסוף.

יואב דגני

יזם סדרתי, מנטור, ומנכ"ל mypermissions.com

"אני אדם שעושה הרבה דברים במקביל, ואת רובם אני עושה בדרך כלל ב-High Level. השיחות עם לירז עזרו לי לרדת לפרטים, אפשרו לי לשאול את השאלות החשובות והקשות שדרשו ממני לחדד דברים. המראה המדויקת שהיא הציבה לי עזרה לי לעשות סדר בבלגן כדי להבין מה אני באמת רוצה, ואיפה להשקיע יותר. במילה אחת – מיקוד.
"לירז היא שילוב קסום של רגש ופרקטיקה. היא יודעת להכיל, לספוג, נעימה ורגישה ומצד שני יודעת להגיד את הדברים הנכונים, גם אם פחות נעים לשמוע אותם. היא נותנת כלים שמאפשרים לך לצמוח גם בתור איש מקצוע וגם בתור בן-אדם. זה לא סתם שהיא שילוב בין דוקטור ואשת אקדמיה לבין אמנית שעושה דברים שקשורים לרוח ולנשמה. היא מביאה את החבילה השלמה: רוך וקושי, יצירתיות ותיאוריה. זה מה שעושה אותה למיוחדת ואת הדינמיקה איתה למאוד מיוחדת".
למי היית ממליץ להיעזר בשירותיה של לירז?
"אני חושב בכנות שכל יזם צריך לעבוד איתה. יש לה את היכולת להבין עמוק פנימה ולשאול שאלות מדויקות מאוד. באופן ממוקד יותר, הייעוץ שלה מתאים מאד ליזמים בחברות קצת יותר מתקדמות, אחרי ראונד A, שנמצאים בהמון צמתים ולבטים על בסיס יומיומי, כשהכל מתחיל להיות יותר מורכב, החברה גדלה ויש המון overhead ניהולי, ואתה מרגיש מפוזר על מיליון דברים שאת חלקם לא עשית מעולם, לפחות לא בסקייל כזה.
"לפעמים אתה גם מרגיש די בודד בתוך כל הבלגן הזה וצריך מישהו שיעזור לך 'להקיא' את כל מה שאתה מתמודד איתו ולקבל חזרה איזה דיוק של הדברים, סדר, הכלה שבאה יחד עם פידבק פרקטי. ככל שגובר הלחץ, ונוספים בעלי עניין בחברה, כך היזם מתחיל להתבלבל ולא יודע לחפור מספיק פנימה או לנקות רעשים כדי להגיע לתשובות הנכונות – שנמצאות שם".

הסטארט-אפ Mypermissions.com מאפשר למשתמשים לנהל את המידע המופץ אודותיהם ברשת ושומר על הפרטיות של כולנו. יואב דגני, ה-CEO, הוא יזם סדרתי ומנטור.

 

אופיר גרטנר

יזם ולשעבר מנכ"ל invest.com

"בסטארט-אפ יש נטייה להתפזר, וללירז יש את היכולת להחזיר את היזם ליסודות. לעצור, לשאול את השאלות הנכונות, לחזור אחורה לבייסיק ולהתפקס. לחזור לליבה. זה מאוד מאפס. לירז ראתה מחזורים שלמים של חברות, יש לה ניסיון רב – ומאד ייחודי ובעל ערך – בשילוב של העולם האקדמי והעולם העסקי, וניסיון רב בעולם הסטארט-אפים.
השילוב בין ההבנה האקדמית של לירז לבין ההבנה העסקית-הפרקטית שלה, לבין יצירתיות, לא יסולא בפז, ואליו מצטרפת האפשרות לדבר איתה על דברים אישיים יותר שנוגעים ליזמים, כמו יחסים עם משקיעים, עובדים או דילמות אישיות בזכות יכולת ההקשבה וההבנה שלה והחיבור הבין-אישי המאוד נעימים".
למי היית ממליץ להיעזר בשירותיה של לירז?
"לסטרט-אפ או יזם שמגיעים עם בסיס כלשהו, עם כיוון טוב והבנה עסקית של המטרה. כלומר: למי שכבר מתחיל להיות מגובש – אבל לא מצליח להתעלות. לירז יכולה לתת ליזם המצוי בשלב הזה יסודות אמיתיים וטובים, לעשות סדר. היא מתאימה גם ליזם, משקיע או אינדיבידואל שמתייחס אל עצמו כמותג, שצריך לדאוג לנראות הציבורית והשיווקית שלו, וחי בפרופיל גבוה על בסיס קבוע. התרומה של לירז היא לאורך זמן ובאה לידי ביטוי במיטבה בתהליכי עומק. "

ענת סבר

יזמית ומנכ"לית משותפת, EngageYa.com

"כחברה, לירז איפשרה לנו להבחין בין עיקר לטפל, להתמקד בשווקים העיקריים, ובכך לוותר על הטפל, גם כשהוא מייצר ערך מסוים, אם הוא מסיט את החברה מהפוקוס. כך יכולנו לבנות את מצבת כוח האדם של החברה בצורה ממוקדת, לנתח את המוצרים שלנו מתוך הבנה של קהל היעד, לנתח את השוק מתוך ראייה וחשיבה אסטרטגית ולבנות תכנית שיווקית אסטרטגית.
"לירז היא אשת מקצוע מעמיקה וסופר-אינטליגנטית שמתבוננת ומנתחת באופן מקצועי, מדויק ואפקטיבי, שמתייחסת לתהליך הליווי באופן אישי ונותנת תחושת שותפות אמיתית לתהליך. יש בה את היכולת לעשות zoom-in לתוך המיקרו, ובאותה עת גם zoom-out לתמונה הכוללת יותר. היא מגרה את החשיבה של מי שעובד איתה באופן שלא ניתן לעשות לבד, היא מדויקת, מעשית, ויצירתית – ומסוגלת לזהות את הנקודות לשיפור ולהציע פתרונות פשוטים וחכמים לבעיות "גדולות". נעים, מהנה ומעניין להיות במחיצתה – והתהליך הופך במהרה לשילוב של מקצועי וחברי. לפחות כך היה מבחינתנו.
"ברמה האישית, בתהליך העבודה עם לירז הגענו להתבוננות עמוקה יותר על היכולות והכישורים שלנו במטרה למקסם את הביצועים שלנו בחברה, ובחיים בכלל. מיקדנו את התפקידים, את הטייטלים, רכשנו כלים נוספים להתמודדות עם אתגרים ופריצת גבולות – ולמדנו לחלום".
למי הייתם ממליצים להיעזר בשירותיה של לירז?
"לחברי הנהלה של חברה, הן ברמה העסקית, השיווקית, התפעולית והמוצרית – מנכ"לים, אנשי פיתוח עסקי, מנהלי מוצר, מנהלי שיווק ומיתוג, והן ליזמים בשלבים שונים של המסע, ולמשקיעים שמחפשים סיוע פרסונאלי ליזמים ".

EngageYa.com היא פלטפורמת התוכן ופרסום הנייטיב הגדולה בעולם לשווקים מתפתחים, ביניהם צפון אפריקה, המזרח התיכון, רוסיה ומזרח אירופה.